Nagpur, Maharashtra
GST No. 27ABDFG6359A1ZJ
Approx. Rs 300 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Strength | 0.05% |
| Pack Size | 20 g |
| Formulation | Cream |
| Usage Area | Face |
| Concern | Acne |
| Skin Type | Acne Prone Skin |
| Manufacturer | Healing Pharma |
Approx. Rs 290 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Strength | 0.1% |
| Pack Size | 20 g |
| Formulation | Cream |
| Usage Area | Face |
| Concern | Acne |
| Skin Type | Acne Prone Skin |
| Manufacturer | Healing Pharma |
Approx. Rs 230 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Strength | 0.025% |
| Pack Size | 20 g |
| Formulation | Cream |
| Usage Area | Face |
| Concern | Acne |
| Skin Type | Acne Prone Skin |
| Manufacturer | Healing Pharma |
Approx. Rs 110 / TubeGet Latest Price
Product Details:| Strength | 1 % |
| Pack Size | 30 g |
| Usage Area | Face |
| Brand | Ivrea |
| Form | Cream |
| Packaging Type | Tube |
| Skin Type | All Skin Types |
| Treatment | Rosacea |
Approx. Rs 250 / StripGet Latest Price
Product Details:| Strength | 500 mg |
| Release Form | Immediate |
| Pack Size | 10 tablets |
| Brand | Phage |
| Form | Tablet |
| Packaging Type | Strip |
| Usage | Type 2 Diabetes |
| Shelf Life | 36 months |
Approx. Rs 280 / StripGet Latest Price
Product Details:| Strength | 200 mg |
| Brand | Fluconaz |
| Pack Size | 4 tablets |
| Dosage Form | Tablet |
| Packing Type | Strip |
| Release Type | Immediate release |
| Shelf Life | 36 months |
Approx. Rs 235 / StripGet Latest Price
Product Details:| Strength | 500 mg |
| Release Form | Immediate |
| Pack Size | 20 tablets |
| Brand | Glycoheal |
| Form | Tablet |
| Packaging Type | Strip |
| Usage | Type 2 Diabetes, PCOS Support |
Approx. Rs 250 / StripGet Latest Price
Product Details:| Strength | 850 mg |
| Release Form | Immediate |
| Pack Size | 10 tablets |
| Brand | Glycomet |
| Form | Tablet |
| Packaging Type | Strip |
| Usage | Type 2 Diabetes |
| Shelf Life | 36 months |
Approx. Rs 120 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Strength | 2% w/w |
| Pack Size | 30 g |
| Usage Area | Face |
| Skin Concern | Melasma |
| Form | Cream |
| Skin Type | Combination Skin |
| Manufacturer | Abbott |
Approx. Rs 270 / StripGet Latest Price
Product Details:| Strength | 10 mg |
| Form | Film Coated |
| Packaging Size | 10 tablets |
| Usage | Alzheimer Disease |
| Combination | Memantine Hydrochloride & Donepezil Hydrochloride |
| Brand Type | Brand |
| Shelf Life | 36 months |
Approx. Rs 270 / StripGet Latest Price
Product Details:| Composition | Rosuvastatin Calcium |
| Strength | 10 mg |
| Brand | Rosufree |
| Packaging Size | 1 × 10 tablets |
| Packaging Type | Strip |
| Shelf Life | 36 month |
| Treatment | High Cholesterol |
| Storage | Cool Dry Place |
Approx. Rs 290 / StripGet Latest Price
Product Details:| Strength | 5mg |
| Dosage Form | Tablet |
| Packaging Size | 10 tablets |
| Usage | Allergy |
| Packing Type | Strip |
Explore More Products
© Guruji Healthcare. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited